Server 1
TË GJITHA
Gjenero Titra

The witcher Sezoni 1 Episodi 7

2019-12-20

48 min

7.8 / 10

  

Shiko linket Informuese per bashkimin e titrave Nqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Me kontinentin në rrezik nga fuqia në rritje e Nilfgaard, Yennefer rishikon të kaluarën e saj, ndërsa Geralt rishqyrton detyrimin e tij ndaj ligjit të befasisë....Before a Fall me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje