Server 1
TË GJITHA
Gjenero Titra

The witcher Sezoni 1 Episodi 5

2019-12-20

60 min

7.8 / 10

  

Shiko linket Informuese per bashkimin e titrave Nqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Pa kujdes paralajmërime, Yennefer kërkon një kurë për të rivendosur atë që ka humbur. Geralt pa dashje e vendos Jaskier në rrezik. Kërkimi për Ciri intensifikohet....Bottled Appetites me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje