Server 1 Server 2

The Sandman (Sezoni 1 Episodi 9)

2022

48min

7.5 / 10

Përshkrimi

Trazirat e çuditshme tronditin The Dreaming, Rose niset në një udhëtim rrugor me një mik të ri dhe The Corinthian mbërrin me një mysafir në një kongres rrëqethës....The Sandman me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje