Server 1 Server 2

The Sandman (Sezoni 1 Episodi 8)

2022

50min

7.2 / 10

Përshkrimi

Ndërsa Morpheus mbyllet në një nga krijimet e tij të munguara, Rose rrit përpjekjet për të gjetur vëllanë e saj - dhe padashur bën realitet ëndrrën e një miku....The Sandman me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje