Server 1

The Sandman (Sezoni 1 Episodi 2)

2022

37min

7.8 / 10

Link 1

Përshkrimi

Morpheus fillon kërkimin e tij për të gjetur mjetet e tij të pushtetit - rërën, rubinin dhe timonin e tij - duke bërë një vizitë te një çift vëllezërish tejet jofunksionalë....The Sandman me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje