Server 1 Server 2

The Sandman (Sezoni 1 Episodi 11 - I Fundit)

2022

1h 4min

8.6 / 10

Përshkrimi

Në këtë koleksion tregimesh me dy pjesë, një mace siamez që ëndërron për një botë të re dhe një shkrimtar në nevojë të dëshpëruar për frymëzim kryqëzohen me Morfeun....The Sandman me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje