Server 1

The Sandman (Sezoni 1 Episodi 10)

2022

46min

7.6 / 10

Link 1

Përshkrimi

Ndërsa vorbulla e ëndrrave bëhet më e fuqishme dhe muret midis mbretërive dobësohen, Rose duhet të bëjë një zgjedhje të vështirë. Morfeu përballet me Korinthianin....The Sandman me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje