Server 1 Server 2

The Sandman (Sezoni 1 Episodi 1)

2022

54min

8.1 / 10

Përshkrimi

Ndërsa kërkon për një makth të arratisur në botën e zgjuar, Morpheus bie pre e Roderick Burgess, një okultist që kërkon të thërrasë dhe burgos Vdekjen....The Sandman me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje