Server 1 Server 2

She-Hulk: Attorney at Law (Sezoni 1 Episodi 2)

2022

27min

6.7 / 10

Përshkrimi

Jen punësohet në një firmë prestigjioze ligjore, por duhet të praktikojë si She-Hulk dhe të përfaqësojë një klient të komplikuar....She-Hulk: Attorney at Law me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje