Server 1 Server 2

Shadowhunters (Sezoni 1 Episodi 8)

2016

41min

7.9 / 10

Përshkrimi

Clary detyrohet të marrë një vendim shkatërrues, ndërsa Alec dhe Isabelle merren me një të dërguar nga Clave....Shadowhunters me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje