Server 1 Server 2

Shadowhunters (Sezoni 1 Episodi 12)

2016

41min

8.7 / 10

Përshkrimi

Duke luftuar me zbulimin e të kaluarës së tyre të përbashkët, Jace dhe Clary shmangin kontaktin e ngushtë ndërsa punojnë me Magnus për të gjurmuar luftëtarin Ragnor Fell, i cili mund të mbajë çelësin për të zgjuar Jocelyn-in në koma....Shadowhunters me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje