Server 1 Server 2

House of the Dragon (Sezoni 1 Episodi 3)

2022

1h 3min

8.8 / 10

Përshkrimi

Daemon dhe gjarpri i detit luftojnë me Crabfeeder. Mbretëria feston ditën e dytë të emrit të Aegon. Rhaenyra përballet me perspektivën e martesës....House of the Dragon me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje