Server 1

Cobra Kai (Sezoni 1 Episodi 8)

2018

29min

8.6 / 10

Link 1

Përshkrimi

Johnny përgatit studentët e tij Cobra Kai për Turneun tjetër të Karate në All Valley dhe nga ana tjetër, ai është i frymëzuar për të pastruar jetën e tij. Daniel nuk është ende në dijeni të prejardhjes së nxënësit të tij të ri....Cobra Kai me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje