Server 1

Cobra Kai (Sezoni 1 Episodi 4)

2018

27min

8.3 / 10

Link 1

Përshkrimi

Robbie është në ujë të nxehtë me babanë e tij. Johnny ka në plan të mbyllë Cobra Kai pasi Miguel është plagosur. Marrëdhënia e Samantha dhe Kyler zë vendin e fundit. Një billboard i vandalizuar krijon tension për Danielin....Cobra Kai me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje