Server 1

Cobra Kai (Sezoni 1 Episodi 10 (I Fundit))

2018

35min

9.2 / 10

Link 1

Përshkrimi

Eshtë dita e Turneut All Karate 2018 dhe Cobra Kai është e vendosur të fitojë. Robbie regjistrohet i palidhur. Një fytyrë e njohur nga e kaluara kthehet....Cobra Kai me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje