Server 1 Server 2

Boardwalk Empire (Sezoni 1 Episodi 5)

2010

53min

8.3 / 10

Përshkrimi

Nucky bën përgatitjet për darkën vjetore të Ditës Celtic në Ditën e Shën Patrikut dhe Jimmy përpiqet të kalojë Pearl përmes traumës së shpërfytyrimit të saj me drogë,...Boardwalk Empire me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje