Server 1 Server 2

Boardwalk Empire (Sezoni 1 Episodi 12 - I Fundit)

2010

1h

8.7 / 10

Përshkrimi

Aftësitë organizative të Nucky-t vihen në provë me afrimin e zgjedhjeve, gjykimi i tij vihet në dyshim ndërsa ai trajton helmimin e komodorit dhe ai ia zbulon pjesën e tij Margaret-it....Boardwalk Empire me titra shqip

Jepni mendimin tuaj mbi Filmin këtu 💬

Shpërndaje