Link 1
Gjenero Titra

When Hitler Stole Pink Rabbit

2019-12-25

7.1 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Më 1933 në Berlin. Anna është vetëm nëntë vjeç kur jeta e saj ndryshon nga toka lart. Për të shpëtuar nga nazistët, babai i saj Arthur Kemper, një gazetar i njohur hebre, duhet të ikur në Cyrih. Familja e tij, Anna, vëllai i saj dymbëdhjetë vjeçar Max dhe nëna e saj Dorothea, e ndjekin atë menjëherë pas kësaj. Anna duhet të lërë gjithçka pas, përfshirë lepurin e saj të dashur rozë, dhe të përballet me një jetë të re plot sfida dhe privime jashtë vendit....When Hitler Stole Pink Rabbit me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje