Link 1
Gjenero Titra

Trolls World Tour

2020-03-11

7.4 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Mbretëresha Poppy dhe Dega bëjnë një zbulim befasues - ka botë të tjera troll përtej tyre, dhe dallimet e tyre të dallueshme krijojnë përplasje të mëdha midis këtyre fiseve të ndryshme. Kur një kërcënim misterioz i vë të gjitha trollet në të gjithë tokën në rrezik, lulekuqe, degë dhe grupi i miqve të tyre duhet të fillojnë një kërkim epik për të krijuar harmoni midis trolleve feuding për t'i bashkuar ato kundër dënimit të caktuar....Trolls World Tour me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje