Link 1
Gjenero Titra

To the Limit: Fabio Wibmer

2019-12-23

8 / 10

  

Video
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Përjetoni një aventurë biçikletë malore të mbushur me veprim me atlet sportiv ekstrem Fabio Wibmer. Pse ai vazhdon të shtyjë kufijtë e tij dhe e ekspozon veten ndaj rreziqeve të larta të dëmtimit? Gjeni se çfarë po ndodh në mendjen e tij dhe dëshmoni se si ata pushtojnë pikat më të çmendura urbane në Francë - përfshirë sigurinë dhe policinë, si dhe përplasjet spektakolare. Videot e tij kanë miliona klikime, por a ia vlen vërtet rreziku?...To the Limit: Fabio Wibmer me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje