Link 1
Gjenero Titra

Timeless Love

2019-12-26

7 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Megan duket se ka jetën e përsosur me një burrë të mrekullueshëm të quajtur Thomas dhe 2 fëmijë të adhurueshëm. Pastaj ajo e gjen veten duke u zgjuar nga një gjendje kome - dhe zbulon se nuk është dhe nuk është martuar kurrë. Por kur ajo takohet Thomas për të vërtetë, ajo shfrytëzon mundësinë për ta ndihmuar atë të dashurohet me të, përsëri për herë të parë....Timeless Love me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje