Link 1Link 2

Thor: Love and Thunder

2022

1h 48min

7.1 / 10

Përshkrimi

Thor kërkon ndihmën e Valkyrie, Korg dhe ish-të dashurës Jane Foster për të luftuar Gorr the God Butcher, i cili synon të zhdukë perënditë....Thor: Love and Thunder me titra shqip

Shpërndaje