Link 1Link 2

Raging Bull

1980

2h 9min

8.2 / 10

Përshkrimi

Jeta e boksierit Jake LaMotta, dhuna dhe temperamenti i të cilit e çuan në majë në ring shkatërruan jetën e tij jashtë saj....Raging Bull me titra shqip

Shpërndaje