Link 1
Gjenero Titra

Queen of Katwe

2016-09-23

7.3 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Një vajzë e re kapërcen edukimin e saj të pafavorshëm në lagjet e Ugandës për t'u bërë një mjeshtër shahu....Queen of Katwe me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje