Link 1
Gjenero Titra

Prisoners of the Sun

2013-12-20

3.9 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Një ekspeditë shumëkombëshe zbulon një qytet të humbur nën një piramidë, ku ata duhet të ndalojnë perënditë e ribotuara të Egjiptit të Lashtë të fillojnë apokalipsin...Prisoners of the Sun me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje