Link 1 Link 2

Pleasure

2021

1h 48min

6.5 / 10

Përshkrimi

Bella Cherry mbërrin në Los Angeles me ëndrrat për t'u bërë një yll i filmave +18, por shpejt mëson se fama nuk do të jetë e lehtë pasi shfrytëzon ambicien dhe dinakërinë e saj për t'u ngjitur në majat e kësaj bote magjepsëse dhe unike....Pleasure me titra shqip

Shpërndaje