Link 1
Gjenero Titra

Picture Perfect Royal Christmas

2019-12-26

6.6 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Amanda është asistentja e një fotografe të famshme. Shefi i saj merr një ftesë për të fotografuar festimet e Krishtëlindjes në Mbretërinë e Pantreas dhe Amanda shkon duke pozuar si ajo. Ajo së shpejti do të bjerë për Princin Leopold, pavarësisht se nuk është një mbretëri....Picture Perfect Royal Christmas me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje