Link 1
Gjenero Titra

Mickey Saves Christmas

2022-11-27

10 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Mickey, Minnie dhe palët e tyre përpiqen të festojnë Krishtlindjet e përsosura në kabinën e tyre me dëborë. Sidoqoftë, kur Plutoni bën që Santa të humbasë të gjitha dhuratat në sajën e tij, miqtë udhëtojnë në Polin e Veriut në një përpjekje për të shpëtuar Krishtlindjet....Mickey Saves Christmas me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje