Link 1
Gjenero Titra

Lust Stories

2018-06-15

6.3 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Një antologji e katër tregimeve që hedh dritë mbi marrëdhëniet moderne nga pikëpamja e gruas indiane....Lust Stories me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje