Link 1
Gjenero Titra

Lost in Florence

2017-01-27

5 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Eric Lazard është një ish -yll i futbollit i kolegjit i thyer në zemër, i cili përfshihet në një sport të rrezikshëm Firence dhe një grua lokale, Stephanie, ndërsa viziton kushëririn e tij Anna, i cili jeton në Itali dhe u mëson gjuhës italiane të huajve....Lost in Florence me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje