Link 1
Gjenero Titra

Just Mercy

2019-12-25

7.9 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Historia e fuqishme e vërtetë e avokatit të arsimuar në Harvard Bryan Stevenson, i cili shkon në Alabama për të mbrojtur të shpërndarë dhe të dënuar gabimisht-përfshirë Walter McMillian, një njeri i dënuar me vdekje pavarësisht provave që vërtetojnë pafajësinë e tij. Bryan lufton pa u lodhur për Walter me sistemin e grumbulluar kundër tyre....Just Mercy me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje