Link 1
Gjenero Titra

Iron Mask

2019-08-16

6.2 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Komisionuar për të hartuar territoret e Lindjes së Largët të Perandorisë Ruse, hartografi Jonathan Green niset në një udhëtim të gjatë të aventurave të pabesueshme-duke bërë zbulime marrjeje frymë dhe duke takuar krijesa misterioze, princesha kineze, mjeshtra vdekjeprurës të arteve marciale orientale, dhe madje edhe mbreti i mbretit të Dragonj....Iron Mask me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje