Link 1
Gjenero Titra

Ip Man: Kung Fu Master

2019-12-23

6.8 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Karriera premtuese e IP Man si polic është shkatërruar pasi ai është përshtatur për vrasje dhe është në shënjestër të vajzës së një shefi të mobit....Ip Man: Kung Fu Master me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje