Link 1
Gjenero Titra

Inside

2023-03-09

5.7 / 10

  

Video
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Një hajdut arti bëhet i bllokuar në një çati të New York -ut pasi heist i tij shkon keq. I burgosur me asgjë tjetër përveç veprave të çmendura të artit, ai duhet të përdorë të gjithë dinakërinë dhe shpikjen e tij për të mbijetuar....Inside me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje