Link 1
Gjenero Titra

House of the Dead

2003-04-11

3.2 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

E vendosur në një ishull në bregdet, një parti tekno e egër tërheq një grup të larmishëm të Coeds College dhe një oficer të Rojes Bregdetare. Së shpejti, ata zbulojnë se arratisjet e tyre me x të rrumbullakët Shtëpia e lojërave video të vdekura....House of the Dead me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje