Link 1
Gjenero Titra

Hanukkah

2019-12-25

4.7 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Një grup adoleshentë hebrenj janë duke u përgatitur për të festuar për pushime, por janë në një festival të frikësimeve. Me ndihmën e një rabi të mençur, ata nxjerrin në pah se viktimat e vrasjes kanë shkelur ligjin e Judës dhe se shansi i tyre i vetëm për të mbijetuar është të përqafojnë besimin e tyre....Hanukkah me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje