Link 1
Gjenero Titra

Hallmark Channel's Christmas Concert

2019-12-23

8.7 / 10

  

Video
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Për nder të 10 vjetorit të Countdown to Christmas, kjo festë speciale do të sjellë së bashku yjet e Countdown të ​​Hallmark Channel në filmat origjinal të Krishtëlindjes në një ambient të ngrohtë, festiv. Muzika e festave, traditat e fëmijërisë dhe më shumë do të paraqiten në këtë mbledhje një orë "familje". Stars Lacey Chabert, Jen Lilley, Nikki Deloach, Paul Greene, Jessica Lowndes, Jack Wagner dhe Larissa Wohl....Hallmark Channel's Christmas Concert me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje