Link 1
Gjenero Titra

Girl in the Closet

2023-03-11

9.5 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Bazuar në ngjarjet e jetës reale, Girl in the Clost tregon historinë e 10 vjeçarit Cameron, e cila, pasi nëna e saj pësoi një aneurizëm, u birësua nga tezja e saj Mia, e cila tashmë kishte një burrë dhe vajzë të saj. Shpejt pasi mbërriti në shtëpinë e saj të re, Cameron filloi të dëgjonte zëra të çuditshëm, fantazmë natën që vinin nga dera e mbyllur e bodrumit. Little Cameron së shpejti do të zbulonte se çfarë ishte në të vërtetë pas asaj dere, njerëz të lidhur me zinxhirë në mur, viktima të pafajshme të skemave të tezes së saj për të pasuruar veten duke arkëtuar kontrollet e përfitimeve të tyre. Nuk kaloi shumë kohë kur Cameron u zhvendos në vetë bodrumin, ku ajo do të qëndronte për dhjetë vitet e ardhshme ndërsa policia mendonte se ajo ishte e humbur....Girl in the Closet me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje