Link 1
Gjenero Titra

Freaky

2020-11-12

6.6 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Një kamë mistike, e lashtë bën që një vrasës serik famëkeq të ndërrojë trupat me magji me një vajzë 17-vjeçare....Freaky me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje