Link 1
Gjenero Titra

Feral

2018-05-25

6.2 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Një kafshë e egër sulmon gjashtë studentë të mjekësisë në një rritje të fundjavës në pyll. Një nga një, ata infektohen me një "sëmundje të egër", duke i kthyer ato në krijesa të tërbuara, të etur për gjak dhe pushimet bëhen një makth ndërsa luftojnë për të mbijetuar njëri -tjetrin....Feral me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje