Link 1
Gjenero Titra

Fantasy Island

2020-02-12

5.9 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Një grup fituesish të konkursit mbërrijnë në një hotel në ishull për të jetuar ëndrrat e tyre, vetëm për të gjetur veten e bllokuar në skenarët e Nightmare....Fantasy Island me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje