Link 1
Gjenero Titra

Dino King: Journey to Fire Mountain

2019-12-25

7.9 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Speckles, një Tarbosaurus i egër dhe djali i tij i ri i ri, duke vajtuar humbjen e familjes së tyre në një betejë epike, bredh tokat në kërkim të ushqimit, aventurës dhe paqes. Nën syrin vigjilent të babait të tij, Junior është duke u rritur i shëndetshëm dhe i fortë, por me një konfidencë falë moshës së tij të re. Pasi një takim rezulton që Junior të rrëmbehet, Speckles fillon një aventurë në skajet e Tokës për të gjetur djalin e tij. Duke u takuar me mikun dhe armikun, aleatin dhe armikun, Speckles nuk do të ndalen asgjë dhe do të marrin të gjitha qoshet për të shpëtuar pasardhësit e tij....Dino King: Journey to Fire Mountain me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje