Link 1
Gjenero Titra

Devil Seed

2012-05-16

4.7 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Alexandra është një student i gjallë i kolegjit që kthehet të jetojë me shokët e saj të dhomës Jessica dhe Breanne pas pushimeve të verës. Pas një nate të pirjes, Alex pajtohet për një lexim psikik për të mësuar në lidhje me të ardhmen e saj me të dashurin e saj, Brian, por gjatë leximit të një kthesë dramatike të ngjarjeve bën që diçka të shkojë në mënyrë drastike gabim. Kur Aleksi zgjohet të nesërmen, ajo nuk mund të kujtojë ngjarjet e një nate më parë. Ajo fillon të dëgjojë zhurmë të mërzitur, halucinate, të zezë dhe të marrë shenja të paracaktuara të para në të gjithë trupin e saj. E frikësuar që të çmendet, ajo kërkon ndihmë nga miqtë e saj, por Xhesika, Breanne dhe Brian janë të paaftë të kuptojnë fushën e errësirës që zbret mbi të. Në vend të kësaj, Aleksi merr ndihmë nga një profesor i shkollës dhe babai i tij që kanë trajtuar më parë mbinatyroren. Por ndërsa gjendja e Alexs përkeqësohet, bëhet e qartë se tashmë mund të jetë tepër vonë për të ndaluar entitetin të përdorë trupin Alexs si një hyrje në botën tonë (IMDB.com)....Devil Seed me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje