Link 1
Gjenero Titra

Cop Land

1997-08-15

6.8 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Freddy Heflin është sherifi i një vendi që të gjithë e quajnë "tokë polic" - një qytet i vogël dhe në dukje paqësor i populluar nga oficerët e policisë së qytetit të madh që ai është admiruar prej kohësh. Megjithatë, diçka e shëmtuar po zhvillohet pas fasadës paqësore të qytetit. Dhe kur Fredi zbulon një komplot masiv, vdekjeprurës midis këtyre banorëve lokalë, ai detyrohet të ndërmarrë veprime dhe të bëjë një zgjedhje të rrezikshme midis mbrojtjes së idhujve të tij dhe mbështetjes së ligjit....Cop Land me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje