Link 1
Gjenero Titra

Consecration

2023-02-09

10 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Pas vetëvrasjes së pretenduar të vëllait të saj të priftit, Grace udhëton në manastirin e largët skocez, ku ai ra në vdekjen e tij. Duke mosbesuar rrëfimin e kishës, ajo zbulon vrasje, sakrilegj dhe një të vërtetë shqetësuese për veten e saj....Consecration me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje