Link 1
Gjenero Titra

Confessions of a Serial Killer

1985-11-14

4.5 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Pasi u arrestua, një burrë nga Teksasi fillon të rrëfejë për vrasjen brutale të mbi 200 grave. Ai rrëfen përzgjedhjen e tij të rastit të viktimave dhe shokëve të tij udhëtues, motrës së mikut dhe mikut të tij. Por policia nuk mund të jetë e sigurt nëse do ta besojë atë apo jo derisa të lokalizojë një trup dhe t'u tregojë atyre disa polaroide. Bazuar në historinë e vërtetë të Henry Lee Lucas....Confessions of a Serial Killer me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje