Link 1
Gjenero Titra

Black Girl Missing

2023-03-04

10 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Ajo tregon historinë e një nëne të quajtur Cheryl, vajza e së cilës nuk gjendet askund. Autoritetet dhe mediat e pushojnë atë si një arratisje ndërsa përqendrohen në një vajzë tjetër të zhdukur, e cila është e bardhë....Black Girl Missing me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje