Link 1
Gjenero Titra

A LEGO Brickumentary

2014-11-09

5.8 / 10

  

Video
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Një vështrim në kulturën globale dhe tërheqjen e lodrave të bllokut të ndërtesave LEGO....A LEGO Brickumentary me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje