Link 1
Gjenero Titra

At First Light

2018-10-05

5.7 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Një e moshuar e shkollës së mesme, Alex Lainey, ka një takim me drita misterioze që shfaqen mbi qytetin e saj të vogël. Ajo shpejt zhvillon aftësi të rrezikshme, të mbinatyrshme dhe i drejtohet shoqes së saj të fëmijërisë Sean Terrel. Autoritetet i synojnë ata dhe një ndjekje pason ndërsa zyrtarët përpiqen të zbulojnë të vërtetën që qëndron pas transformimit të Aleksit....At First Light me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje