Link 1
Gjenero Titra

Annabelle's Wish

1997-10-21

6.5 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Annabelle - një viç i cili ka një dëshirë të veçantë për Krishtlindje - dëshiron të jetë një renë dhe të ndihmojë Santa Claus të drejtojë sajën e tij ndërsa jep dhuratat e tij! Miqtë e Annabelle i thonë asaj që të mos i marrë shpresat e saj, por për habinë e të gjithëve, Santa me të vërtetë takohet me Annabelle, dhe viçi merr për të ndihmuar Santa të bëjë festën e veçantë për një djalë të ri....Annabelle's Wish me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje